ROSANNA PASSIONE

Kurzy vaření s Rosannou Passione

Kvalita potravin, které jíme, má výrazný vliv na kvalitu života. Rosanna vás zve ke stolu “paní Přírody”, u které je dobré jídlo bezkonkurečním nástrojem zdraví a vitality, oslava smyslů a duše. Její kuchyně se stává alchymickou laboratoří, ve které dochází k přeměně zdravých přírodních ingrediencí v blaho duše i těla.

Rosanna zbožňuje vaření pro hosty; je si jistá, že “pozvat někoho ke svému vlastnímu stolu znamená postarat se o jeho štěstí”. Pracuje s hlubokým smyslem pro výživu a potěšení ze zdravého stravování, prostřednictvím surovin pocházejících z biologického zemědělství a kvalitní “řemeslné” přípravy pokrmů.

Rosanna Passione vyučuje teorii i praxi kulinářské umění jak v Itálii, tak v zahraničí, a to již více jak 20 let. Žije na toskánském venkově od roku 1997. Pracuje s vyživovací hodnotou surovin a se svými poznatky se svěřuje veřejnosti různorodou formou - organizuje kurzy vaření, semináře, stáže, catering. Byť její rozhled zahrnuje gastronomii celé Itálie, její specializací je kuchyně středozemní, toskánská a puglijská, ale rovněž vegetariánská a makrobiotická. Spolupracuje s časopisem “Terra Nuova” a je autorkou několika populárních kuchařek.

Poznejte se s Rosannou osobně! Ideálně prostřednictvím jejích kurzů vaření.

Nabízíme vám nezapomenutelný víkend, kdy se rukama budete moci dotýkat a všemi smysly poznávat divy středozemní kuchyně, kouzlo čerstvé zeleniny, gastronomickou zručnost a budete potěšeni vzájemnou společností. Zajistíme vám ubytování dle vašich představ a pomůžeme s doprovodnými aktivitami.

... máte už hlad? Po dalších informacích?

Kurzy vaření s Rosannou – aktuální nabídka pro r. 2015