RENATA KOSTELNÍKOVÁ

zakladatelka agentury Itálie-cestování, vám nabídne vyváženou kombinaci pobytu na venkově a kulinářských zážitků, neopakovatelné exkurze za poznáním umění a toskánské krajiny a chvíle naprostého odpočinku a klidu. Obnovuje se tradice pobytu na venkově, což v dnešní rušné době umožní absolutní relaxaci a mnoho nezapomenutelných zážitků.

Výběr ubytování v Toskánsku je pouhý začátek dobrodružství, které může být přesně takové jaké si ho představujete.

Volba správného ubytování, které by splňovalo vaše individuální potřeby, může být někdy obtížná a časově náročná. Itálie-cestování vyhoví všem vašim požadavkům na kvalitu a pronájem vhodného ubytování.

Zprostředkujeme vám pronájem nejhezčích apartmánů v Toskánsku: výjimečnou pozornost věnujeme výběru luxusních toskánských vil, vkusně zrenovovaných typických venkovských, zemědělských usedlostí, jež jsou s citem zařízené v toskánském stylu; atraktivních apartmánů v Římě, rodinných B&B ve Florencii, luxusních vil na Sicílii a rodinných apartmánů u moře.

Výběr ubytování s námi je zárukou vysoké kvality. Všechny nabídky pro vás osobně vybírá Renata Kostelníková, která svůj život zasvětila toskánskému venkovu, kde je denně již několik let v kontaktu s místní kulturou a majitelé většiny usedlostí jsou jejími přáteli; proto vás můžeme ujistit, že pro váš nezapomenutelný pobyt děláme maximum.

Kdekoliv se rozhodnete pro svůj pobyt, ať už v luxusní toskánské vile, kamenné usedlosti nebo rodinném apartmánu, vždy vám rádi poskytneme tipy a itineráře na výlety do blízkého okolí, enogatronomické doporučení renomovaných restaurací a typických trattorií s domácí kuchyní. Poradíme, kde lze degustovat jedinečná toskánská vína z vinic Chianti, Montalcino, Montepulciano a další lokální vína DOC, a kde lze výhodně nakoupit v tradičních řemeslnických obchůdcích (keramika, kůže, móda), na trzích, v luxusních obchodech a outletech. Zajistíme vám rezervace do galerie Uffizi a dalších významných florentských muzeí.

Pomůžeme vám s organizací vaší dovolené s osobním přístupem...

Napsali o nás

Dobrý den,
Renato, děkujeme za zajištění perfektního ubytování ve Fattoria Ponny ve Ville Gelsomino. Vynikající přístup majitelů. Prostě perfekto. Už teď se těšíme na příští rok.
30. října 2016


Václav Šťovíček
Dobrý den,
děkuji Vám za zprostředkování pobytu v Podere San Bartolomeo. Areál je krásný, apartmán skvěle vybavený.
V Toskánsku je nádherně, jen na poznávání okolí by to chtělo nižší teploty
Můžeme jen doporučit dalším klientům. Děkujeme! 4. srpna 2015


Petr Hofmann s rodinou, pobyt v Podere San Bartolomeo
Vážená paní Renato,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za celou naši rodinu za zprostředkování ubytování jak v Montecatini, tak i v Cavi di Lavagna. Tyto služby nám velmi pomohly při absolvování poměrně náročného programu, který jsme si díky námětům Evy Škrobálkové v Toskánsku a Ligurii naplánovali. Zejména služby v hotelu Real Park byly na velmi profesionální úrovni. Za celou rodinu přeji spoustu spokojených zákazníků.
29. července 2015


Eva Vavrečková z Opavy
Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaši péči a hlavně za to, že tyto úžasné lokality vyhledáváte a nabízíte. Týden v Toskánsku jsme si náramně užili a s ubytováním jsme byli velmi spokojeni :-) Jistě se na Vás v budoucnu opět obrátíme. Mohu Vás vřele doporučit! Přeji hodně úspěchů!
13. července 2015


Hana & Vladimír Raksany, pobyt v agroturismu Podere Valli
Zdravím Renato,
chtěl bych ještě jednou poděkovat jménem celé naší skupiny za vynikající služby a moc milou péči během naší návštěvy Toskánska na začátku června. Váš doprovod po vinařském regionu Toskánska s návštěvou předních vinařských domů v Montepulcianu, Montalcinu a v Chianti byl naprosto profesionální. Všechno "klaplo", jak bylo domluveno a všichni jsme byli moc spokojeni. Také výborné toskánské restaurace, které jste nám doporučila, splnily naše přání ochutnat a poznat typické toskánské pokrmy.
Určitě se do Itálie vrátíme a doufám, že se můžeme opět spolehnout na Váš doprovod.
Přátelsky zdraví
11. června 2015


Martin Junek
Milá Renato,
děkuji mnohokrát za všechno, co jsi pro náš zájezd udělala, všichni tě velice ocenili a spokojenost byla více než stoprocentní. Ligurie je krásná a úplně jiná než jiné oblasti Itálie, tak jsme rádi, že jsme to viděli za tak ideálních podmínek. Ve čtvrtek už jsme měli jen půldenní procházku ze Sestri Levante na Punta Manare a celé odpoledne koupání v moři - ta touha po moři už byla tak silná, že to nešlo jinak udělat. A bylo to báječné, na pláži jsme byli jen my a voda teplá.
Ještě jednou: „Ó díky, díky, šeptají moje rtíky!“
9. června 2015


Eva, účastnice aktivního turistického zájezdu do regionu Liguria
Vážená Renato a Antonio,
chtěl bych Vám jménem 39 profesionálních vinařů s Čech a Moravy poděkovat za přípravu, organizaci a za velmi příjemné a profesionální vedení naší cesty po vinařstvích ve Friuli a Toskánsku, které jste pro nás připravily. Byl to opravdu vinařsko-gastronomický zážitek. V podstatě se dá říci, že až s Vámi jsme poznali jak opravdu „chutná“ Itálie – děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
4. června 2015


Tomáš Richter, EKOVÍN – spolková organizace integrované a ekologické produkce hroznů a vína ČR
Dobrý den paní Kostelníková,
jsme zpátky v Praze, strávili jsme vydařenou toskánskou dovolenou. Děkujeme za Vaše zprostředkování a zejména doporučení, usedlost Ponny je skutečně fantastická. S ohledem na množství lákadel v regionu našeho ubytování, jsme se nedostali k moři. To předběžně plánujeme příští rok. Máte něco v nabídce na toskánské pobřeží?
Ještě jednou velké díky a srdečně zdravím.
7. září 2014


Vladislav Sywala, pobyt v Agroturismu Ponny
Dobrý den Renato,
chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování dovolené v Agroturismu Mandorli, bylo to super.
Určitě se na Vás zase v budoucnu obrátíme, díky a ať se Vám daří.
4. září 2014


Michaela Stojanová, pobyt v Agroturismu Mandorli
Dobrý den paní Kostelníková,
děkuji Vám za bezvadně strávenou dovolenou. Byl jsem s celým průběhem a úrovní velice spokojen.
Věřím, že jsme nespolupracovali naposled, protože Toskánsko je úžasné...
Rád Vaše služby doporučím svým přátelům.
17. srpna 2014


Ing. arch. Martin Valovič, pobyt ve Villa Venturina
Dobrý den,
díky za zaslanou nabídku a za Vaši ochotu. Nechtěla jsem Vás obtěžovat podrobnostmi. Mám dojem, že budete poměrně dost vytížená, ale nedá mi to. Přečetla jsem si na internetu Vaše curriculum vitae a nějak mě to rozradovalo. Sama mám dvě dcery a při vší lásce k nim, jsou obě peciválky a že by byly delší dobu dál od maminky, u nás nepadá v úvahu. A mně se nestává často, že bych pocítila k někomu obdiv. Ne, že bych byla tak nafoukaná, spíš lidí hodných obdivu není mnoho. Pokud se Vám zdám moc osobní, tak se omlouvám, ale nějak se mi zdá, že nic nezkazím, když Vám dám najevo, že je mi Vaše odvaha a chuť žít, pokud možno, dle svého, sympatická.
2. července 2014


Anna Ratajská
Milá Renato a Antonio,
na úvod bych vás chtěla pozdravit a poděkovat. Nejen za bohatý a výborně vybraný program, ale i za pomoc při naší „pneumatikové anabázi“. Všechno dobře dopadlo, Sienu jsme si pěkně užili.
Vaše agentura „šitá na míru“ má velmi příhodný název a my byli s vašimi (Tvými) službami velmi spokojeni. Užívali jsme si krásné dny plné slunce, výborného vína a kulinářských specialit. Byly to skutečné gastronomické hody a budeme dlouho vzpomínat a všude chválit :-)
Oceňujeme Tvoje nasazení a profesionalitu. Ochotu být vždy nápomocná a schopna nalézat se stále v dobrém rozmaru. V některých situacích jsem obdivovala Tvoji pohotovost a eleganci s jakou sis poradila.
Jsme rádi, že jsme Tě poznali a velmi rádi se s Tebou zase setkáme, ať už doma v Čechách nebo v Itálii.
Pozdravujeme Toskánsko a těšíme se na setkání
20. května 2014


Laďka a Janko Miazdrovi
Dobrý den, paní Renato,
chci Vám za celou naši sestavu moc poděkovat za Vaši pomoc s naší dovolenou v Toskánsku. Ubytování i Vámi navržený program byl dokonalý...
Ještě jednou moc díky!
19. května 2014


Radka Žižková
Dobrý den paní Kostelníková,
děkuji moc za zaslání všech typů apartmánů. Abych pravdu řekl, tak mi to vyrazilo dech, neboť jsem nic hezčího zatím neviděl... ale situace se změnila a nakonec jsme tuto dovolenou museli odložit z nečekaných rodinných důvodů.
Tak či tak jste mě potěšila a jsem rád, že ještě existují lidé, kteří dělají svoji práci s láskou, a kterým jde i o blaho těch druhých... jsem rád, že jsem na Vás narazil :-)... určitě předám dál Váš kontakt na přátele, protože věřím, že budou spokojení stejně jako já :-)
Bude-li možné se na Vás obrátit zkraje příštího roku, tak si určitě vybereme přímo od Vás, protože je vidět zájem o klienta a s tím jsme se bohužel zatím nikde nesetkali.
Přeji hodně spokojených klientů a děkuji ještě jednou za Váš čas.
S přáním hezkého dne
19. března 2014


Michele Roselli
Ahoj Renátko,
ještě jednou bych ti chtěl poděkovat za krásný zážitek. Měla jsi to všechno profesionálně připravené. Pro mě je hlavní, že všichni byli spokojení. Sice cesta domů se zdála nekonečná, ale řidiči byli taky perfektní, takže jsme to zvládli.
18. září 2013


Sláva
Rozhodli jsme se pro svatbu v Toskánsku a hledali jsme někoho, kdo pro nás tento výjimečný den zorganizuje. Na internetu jsme našli kontakt na sl. Renatu a už po prvním rozhovoru jsme věděli, že to je ta pravá osoba, která zajistí, že náš jedinečný den bude opravdu jedinečný.
Hledali jsme někoho, kdo zná místní prostředí, zvyky a přitom rozumí našim očekáváním. Měli jsme jen střípky představ o tom, jak by svatba měla vypadat. Věděli jsme z různých filmů, knih a vyprávění, že je Toskánsko úžasné, ale až konzultace se sl. Renatou, její vkus a pochopení dodaly naší svatbě tu pravou výjimečnost. Výsledek absolutně předčil očekávání, když si prohlížíme fotky, nemůžeme uvěřit tomu, jak moc se to povedlo.
Když svatba, tak v Toskánsku; když Toskánsko, tak sl. Renata Kostelníková :-)
14. července 2013


Petr a Radka Hofmanovi
Dobrý den Renato,
ještě jednou jsem Vám chtěl moc poděkovat za zajištění a kontakt na krásný agroturismus Ponny – Massimo a Lorella jsou velmi milí a schopní lidé.
Bylo to tam perfektní.
Massimo je dokonce z mého oboru – tedy calzolaio (obuvnický obor).
Grazie ancora e cordiali saluti
16. července 2013


Mgr. Ludvík Navrátil
Dobrý večer,
jen bych Vám chtěl poděkovat, za výběr a doporučení usedlosti Le Torri pro naši dovolenou v Toskánsku. Manželka o Toskánsku delší dobu doslova snila a pobyt na Le Torri a možnost poznat zdejší okolí, krajinu, městečka, zvyklosti atd., přesně splnila její představy. Moc hezky jsme si to užili, zejména díky Vašim doporučením, která jste mi poslala.


Jaroslav Spousta
Renátko,
věděl jsem, že oslava mých narozenin, strávená v Toskánsku s mými spolupracovníky, bude skvělá, ale díky Tobě ty tři dny dostaly úúúúúplně jiný rozměr! Slavnostní raut nebo-li „gastronomický koncert“ uprostřed vinice, podbarvený živou hudbou osmi muzikantů, kteří váleli v latinském stylu, k tomu to nasvícení, svíčky, květinová výzdoba. Mělo to neskutečnou atmosféru, která se už nebude opakovat! Druhý den oběd na bio-farmě, večeře u řezníka v Panzanu... prostě bez Tebe by to byla jenom poloviční zábava. Ještě jednou díky :-)


Marcel Benda, Ostrava
Ahoj Renato,
chci Ti ještě jednou poděkovat za super organizaci a za Tvůj osobní přístup. Vůbec se Ti nedivím, že jsi v Toskánsku zakotvila. Dovedu si představit, jak nádherný musí být pohled na vinice na přelomu dubna a května. Což teprve mlžné opary v ranní záři na počátku října. Vůně, chutě a zrakové vjemy, to vše onu krajinu činí výjimečnou.
Doufám, že budu mít příležitost Tě ještě někdy potkat, bylo mi totiž v Tvé přítomnosti hezky. Tvé nadšení Toskánskem mě zcela nadchlo. Ty jsi totiž Toskánsko z Moravy.
Hezké léto a hodné lidi kolem


Tomáš Szewieczek
Milá Renato,
moc Vás zdravíme z Čech a ještě jednou děkujeme za nezapomenutelný svatební zážitek a dovolenou!
Pořád se z toho snu nemůžeme probudit :-)


Radka Mlčochová
Vinařský zájezd Toskánsko - 14.10.2012

Ahoj Renčo,
zařídila jsi to tu super, budeme Tě všude doporučovat. Všichni jsou spokojení, neslyšel jsem od nikoho jakoukoli výtku.
Líbí se nám Tvůj velmi přátelský, neformální a osobní přístup, který máš ke svým klientům a díky Tvým osobním kontaktům, které máš s vinaři, nám umožníš otevřít dveře do vinařství, kde bychom se normálně nedostali...
Ať jsou všichni Tví klienti tak spokojení jako my.
No a osobně jsem rád, že jsem Tě poznal. Obdivuji, jakou jsi měla odvahu, jak sis tu prošlapala svou cestu a sama se tu takhle dokázala realizovat.


Honza Harant
Ahoj Renátko,
ještě jednou všichni moc děkujeme za vinařsko-enogastronomický zájezd a za nádherná místa, která jsi nám umožnila navštívit; bylo to fantastické a všichni jsme nadšeni!!! Prosímtě, ještě jednou VELIKÉ poděkování Pierpaolovi za rybí kurz vaření a jsme pyšní, že jsme s ním mohli strávit krásný půlden.


Petr Makovička
Milá Renato,
děkujeme Ti z celého srdce za perfektní zorganizování a péči o nás během našeho semináře jógy. Jestli mohu mluvit za naši ženskou část, všichni byli nadšeni, všem se zde líbilo, někdo mluvil o splněném snu, jiní o tom, že se do Toskánska vrátí...
Přeji Ti, abys zůstala stále tak dobře naladěná, spolehlivá, milá a vstřícná... každý z nás se může z Tvého přístupu poučit.
Díky Renato!
Měj se krásně, přeji Ti vše jen dobré :-)


Marta
Ahoj Reni,
na úvod mailu Ti chci znovu a znovu moc poděkovat za krásný čas strávený v Toskánsku v naší „doktorské partě“. Tvou přítomností, dokonalou organizací, trpělivostí a pohotovostí při tisíckrát opakovaných otázkách nás turistů jsi povýšila běžný výlet na zážitek, který ve mně zanechal tolik krásy a energie. Díky moc!


Tomáš
Renato,
mnohokrát děkujeme za skvělou organizaci naší svatby. Těch pět dní v Toskánsku, včetně toho "našeho" dne, bylo nezapomenutelných!


Hlaváčkovi, Třebotov
Vážená paní Renato Kostelníková,
nejprve Vám přeji vše nejlepší k jmeninám.
Dále bych Vám chtěl moc poděkovat za zprostředkování velmi příjemné dovolené v Toskánsku. Byl jsem tam s rodinou a vše bylo nad očekávání - příjemní lidé, hezká krajina, překrásná města, ještě dost dobré moře v Cecině, nádherně zvlněná krajina a v neposlední řadě skvělé víno, to vše přispělo k celkově nevšednímu týdennímu zážitku, který se jen těžko bude překonávat...
Hodně štěstí a hezký zbytek roku ze srdce přeje


Michal Oščipovský :-)
Dobrý deň,
bola to skvelá úžasná dovolenka, nádherné miesto, proste a jednoducho “pod toskánskym slnkom”.... :) V Le Torri úžasní ľudia, aj recepčné, parádne raňajky aj izby super nádherne vybavené. Precestovali sme skoro celú oblasť, ochutnali miestne špeciality napr. aj vo Volterre, San Gimigniano, Siena, Pisa, a samozrejme krásna Florencia. Všetko sa nám páčilo a všetko aj príchod domov dobre dopadol. Určite budeme túto destináciu odporúčať ďalej a zvažujeme, že takýto super týždeň si doprajeme ešte raz... dúfam, že čoskoro. Ďakujeme za všetko a za vaše sprostredkovanie takej super dovolenky.
S pozdravom


Denisa a Rasťo
Chtěl bych poděkovat za krásný pobyt a moc se nám u Vás líbilo. Doufám, že pobyt příště zopakujeme. Takže se opět ozveme. Ještě jednou děkuji.

Němeček
Dobrý den p. Kostelníková,
Chtěla bych vám poděkovat za zprostředkování krásné a pohodové dovolené v Toskánsku. Vámi zajištěné ubytování bylo super, využili jsme i mnoho vašich typů na výlety a vždy jsme se setkali se vstřícným a korektním jednáním, jak z vaší strany, tak ze strany místních provozovatelů.
Ještě jednou děkuji a těším se, že snad v budoucnu ještě někdy vašich služeb se svými přáteli využijeme.


Jana Horáčková
... dovolte mi, abych Vám poděkovala za perfektní zařízení služeb souvisejících se zajištěním kongresu ve Florencii.
Ráda bych vyzdvihla osobní přístup, péči a servis paní Renaty Kostelníkové. Moje očekávání bylo vysoké, nicméně realita předčila veškeré požadavky. Jsem známa svým někdy až nepříjemným perfekcionalismem, nicméně musím říct, že i kdybych se snažila najít na službách paní Renaty a jejího společníka nějakou chybu, nebylo by to možné. Krom toho, že se o nás celou dobu vzorně starali, si nesmírně vážím jejich ochoty nám pomoci a bezplatně se nám věnovat i v den, kdy už jsme jejich služby neměli objednány – z důvodu sopečného prachu byla letiště v severní Itálii uzavřena, takže bylo třeba řešit dodatečné ubytování, náhradní dopravu do České republiky a servis pro naše klienty.
Přiznám se, že ačkoliv na tomto poli působím již více než 10 let, nikdy jsem nebyla tak spokojena jako tentokrát. Gratuluji Vám k výbornému výběru spolupracujících partnerů a doufám, že služeb paní Renaty budou moci využít i další Vaši klienti, osobně to 100% doporučuji.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám hezký den.


Product manager (jméno na přání klientky nezveřejněno)
Dobrý večer slečno Renato,
v první řadě Vám chci poděkovat za skvělé doporučení a organizaci naší nedávné dovolené. Byli jsme všichni moc spokojeni a nemohli jsme vytknout ani "vlásek". Ubytování bylo opravdu komfortní a přístup Massima a jeho rodiny je obdivuhodný. Je vidět, že jsou stále nadšeni, a že provoz farmy PONNY berou jako své potěšení. Ta nadhodnota je velmi příjemná a cítili jsme se opravdu skvěle. V kombinaci s kouzelným Toskánskem, řadíme tento pobyt mezi "top dovolené" na kterých jsme byli.


Petr Novotný
Milá Renato,
musím Vám poděkovat za perfektní služby, které jste nám během čtyřdenní cesty v Toskánsku poskytla. Mnohokrát Vám děkuji za profesionální přístup, Vaši obětavost, nadšení, vstřícnost a upřímně Vám z celého srdce přeji, aby Vás dál Vaše práce tak naplňovala a přinášela Vám stále tolik lásky.


Lenka Benešová, Havlíčkův Brod
Milá Renato,
chtěl bych jménem celé brněnské skupiny poděkovat za úžasné chvíle strávené v oblasti Toskánska. Především pak za profesionálně zvládnuté průvodcovské a tlumočnické služby. Tvoje dokonalá znalost celé oblasti Toskánska a osobní vztahy s většinou vinařů daly našim zájezdům za vínem úplně jiný rozměr... Ještě jednou moc díky.


Petr Ševčík, Brno
Vážená slečno Kostelníková,
chtěl bych Vám jménem naší cateringové společnosti a mých kolegů poděkovat za skvělý průvodcovský servis během našeho pobytu v Toskánsku. Perfektní služby a starostlivost Vašich italských partnerů byla na světové úrovni a hlavně nám umožnila v krátkém čase poznat nejdůležitější zajímavosti tohoto kraje. Budeme se těšit na další návštěvu v kouzelném kraji.


Jiří Žíla, manažer cateringové společnosti Coctailtime, Bratislava
Milá Renato,
předem musím poděkovat za úžasnou organizaci. Všude šířím o Toskánsku, jak je to úžasná krajina.


Karel Vala, Zlínsko, společnost Valatrans
Dobrý den Renato,
musím říci, že jsem dal Váš telefon a mail několika lidem. Toskánsko je nějak populární. Musím však říci, že první týden ve vnitrozemí byl nejlepší. Není problém ubytování, ale atmosféra a okolí bylo skutečně super. Předpokládám také, že to nebylo naposledy. Možná bych to příště zkusil mimo hlavní sezonu a skutečně jen památky, víno a jídlo. Zkrátka nádhera! Zdraví


Ing. Jiří Kubínek
Dobrý den paní Kostelníková,
chci Vám za nás všechny poděkovat. Vše domluvené dokonce klaplo, bydlení na dohled Vatikánu nemělo chybu. Všichni jsme si to užili a vraceli se z 24°C do Prahy, kde padaly kroupy a byly 4°C. No, přezuli jsme sandály a hupky hupky do pracovního procesu. Klidně to publikujte a můžete ještě přidat, že na letišti funguje CTP... Myslím, že to bylo v překladu konzorcium přepravy osob; s velkými Mercedesy pro 8 osob a za 45 minut nás dopravili před objednaný apartmán... POZOR... levněji než vlakem a metrem... cena dohodou. Dokonce jsme si je objednali den předem na zpáteční cestu na letiště. Auto tam stálo na minutu přesně a hlavně VŠICHNI KOLEM S ÚSMĚVEM... ne jako v Česku... každý naštvaný, že musí pracovat, a že obskakuje ty blbé turisty.


Helena Arletová, Ostrava
Milá Renato,
Děkujeme Vám za zprostředkování naší krásné dovolené. Jsme nadšeni, když si prohlížíme fotky jak to tam bylo pěkné. Moc jsme si to užili díky Vaší dokonalé prezentaci. Určitě příště opět využijeme Vašich kontaktů a znalosti terénu a lidí. Rodina Diggi v usedlosti Ponny je moc sympatická a budeme u nich zase bydlet, jsme rozhodnutí se tam vrátit. Mějte se moc pěkně a těšíme se na další naší dovolené. Zdraví


Jana a Jan Radostovi a Marie Boubelíková, jižní Čechy
Dobrý den Renato,
už jsou tomu dva měsíce, co jsme otevřeli v Ostravě vinotéku zaměřenou ryze na Toskánsko a jeho vinné a gastro produkty. Vinařství www.natalegini.it je vlastníkem a já pouze provozovatelem jedné z jejích vinoték. Od našich nej hostů jsem dostal info na Vás. Mnozí z nich Vás extrémně vychvalují a já se nestačím divit. Nebýt Vás tak nepoznají Toskánsko a nechodí ke mně vzpomínat :-) Každopádně hlavní důvod proč Vám píši je, že bych se rád dozvěděl zda by existovala jakákoliv cesta, jak navzájem podpořit tento region jako takový a ukázat lidem, že jsme taky tady. Zní to více komplikovaně než doopravdy; já ale v podstatě nabízím produkty tohoto vinařství a to ne k prodeji ale k prezentaci, která vedle správných lidí, jako jste Vy, může být pouze úspěšná a může nás ukázat poblíž Vašeho výsluní. Zdraví


Ronald Exenberger-Sommelier Vinotéky, Společnost Chianti Wines s.r.o., Ostrava
Dobrý den,
poněkud se zpožděním chci poděkovat za krásné chvíle v Toskánsku (oboje ubytování super, ochutnávka v Montalcinu i bistecca fiorentina skvělá; ještě že jsme přivezli tolik pohlednic rozměru 0,7 litru…). Srdečně zdraví


Jaromír Janoš, Zlín
Dobrý den Renato,
chci vyjádřit svoji velkou spokojenost s ubytováním a servisem po celou dobu našeho pobytu. Paní majitelka byla velmi vstřícná a ochotná, tak bych jí rád Vaším prostřednictvím vyjádřil pochvalu a pozdravy. Jinak děkuji i Vám, v budoucnu až bych uvažoval opět o dovolené v Itálii, s důvěrou se na Vás obrátím :-) Hezký den


Petr Diba, Plzeň
Milá paní Kostelníková,
díky za skvělé ubytování, moc se nám líbilo. Příjemný personál, úžasná atmosféra a nádherná krajina! Nestihli jsme projet celé Toskánsko - určitě se zase někdy ozveme :-) Mějte se hezky


Jana Sobotková, Praha
Dobrý podvečer slečno Kostelníková,
bohužel od Vás nechci zařídit žádné ubytování v Toskáně, (snad na podzim, ale jen Vás chci pozdravit z Prahy. Moc často si na Vás vzpomenu, na Váš milý a vstřícný přístup. S pozdravem


Libuše Skorkovská a Pavel Růžička, Praha
Paní Kostelníková,
protože jsme se nepotkali, využívám tuto formu pro poděkování za zprostředkovaný pobytu v San Gimignanu v apartmánu Mandorli. Vše bylo OK, moc se nám tam líbilo! Doufám, že se do Toskánska ještě někdy podíváme.


Jiří Marek, Hradec Králové
Dobrý den paní Kostelníková,
loni jsme Vaším prostřednictvím strávili moc hezký prodloužený víkend v Římě a protože se přehoupl Nový rok, začali jsme přemýšlet, co s letošním jarem. Lákalo by nás strávit několik dní v Toskánsku; nejen podle Vašeho popisu, ale i z přečtených knížek a shlédnutých filmů by to chtělo vyzkoušet na vlastní kůži.


Jitka Bačíková, Blansko, Moravský Kras
Dobry den.
Sme nesmierne vdacni a dakujeme za krasnu dovolenku. Pri najblizsej dovolenke v taliansku urcite znovu len cez Vas.


Bodis
Apartmány centrum Florencie APARTMÁNY CENTRUM FLORENCIE
Dva samostatné apartmány v centru Florencie, každý pro 4+2 osob
Agroturismus Ponny AGROTURISMUS PONNY
Kamenná usedlost s komfortními apartmány a vlastní produkcí vína Chianti a olivového oleje
Villa Colle VILLA COLLE
Exkluzivní toskánská vila pro 8 osob v srdci Chianti Classico
Agroturistické relais Casa Massimo AGROTURISTICKÉ RELAIS CASA MASSIMO
Agroturismus s pokoji a samostatnou suite s bazénem – San Casciano Val di Pesa
Agroturismus Il Pozzo AGROTURISMUS IL POZZO
Stylové apartmány s bazénem na venkově – oblast Chianti, Certaldo
Agroturismus Casa Adriana AGROTURISMUS CASA ADRIANA
Rustikální apartmány s bazénem a panoramatickou pozicí – San Casciano Val di Pesa
Villa Margherita VILLA MARGHERITA
Samostatná, exkluzivní vila pro 12/14 osob, 10 km moře, oblast Follonica
Casa Cala grande CASA CALA GRANDE
Izolovaná, soukromá vila ve středomořském stylu pro 4+2 pax – oblast Monte Argentario
Golf relais Monte Argentario GOLF RELAIS MONTE ARGENTARIO
Bed & Breakfast u golfového hřiště se strategickou pozicí – oblast Maremma
Golf & wellness relais Argentario GOLF & WELLNESS RELAIS ARGENTARIO
Luxusní 5* designový rezort s golfovým hřištěm a wellness – oblast Maremma
Rodinné apartmány Tal Amore RODINNÉ APARTMÁNY TAL AMORE
Rezidence s pokoji a apartmány u moře – oblast Maremma
Wellness hotel Marina WELLNESS HOTEL MARINA
Nový 5* wellness hotel přímo na pláži – oblast Maremma
Villa etrusca VILLA ETRUSCA
Komfortní apartmány 4 km od toskánského pobřeží, oblast Campiglia Marittima
Villa Venturina VILLA VENTURINA
Soukromá, luxusní vila pro 8/10 osob, 10 km moře, oblast Venturina
Letní resort Sardínie LETNÍ RESORT SARDÍNIE
Exotický komfortní resort 900 metrů od písečné pláže Budoni a 4 km od přístavu Porto Ottiolu
Agroturismus Torre AGROTURISMUS TORRE
Luxusní toskánská usedlost se 14 apartmány v Chianti
Villetta Fienile VILLETTA FIENILE
Panoramatická vila se 2 samostatnými apartmány pro 10 osob, Barberino Val d´Elsa
Agroturismus Poggio Paola AGROTURISMUS POGGIO PAOLA
Romantický 4* agroturismus s 5 apartmány pro 22 pax
Toskánská Villa Barberino TOSKÁNSKÁ VILLA BARBERINO
Samostatná venkovská vila v oblasti Chianti pro 8 + 6 osob
Podere San Bartolomeo PODERE SAN BARTOLOMEO
Agroturistické vinařské stavení s 6 apartmány 45 km od Sieny
Bed & Breakfast Massimiliano BED & BREAKFAST MASSIMILIANO
Pokoje a apartmán v Chianti s domácí kuchyní a lokálními víny – Barberino Val d´Elsa
Relais Semifonte RELAIS SEMIFONTE
Luxusní 4* rezidence s bazénem a saunou s panoramatickou pozicí – Chianti Classico
Soukromé apartmány Amaryllis SOUKROMÉ APARTMÁNY AMARYLLIS
Apartmány se strategickou pozicí u Monte Amiata, 38 km od Montalcina, 38 km od Grosseta