PODMÍNKY

Objednávka

Objednávka je nezávazná a vzniká zasláním vyplněného formuláře emailem. Agentura Itálie-cestování zjistí dostupnost míst ubytovací kapacity v požadovaném termínu ve vybraných ubytovacích zařízeních a nejpozději do 2 pracovních dnů klienta telefonicky kontaktuje, v případě potřeby upřesnění jeho požadavku a/nebo mu zašle konkrétní vypracovanou cenovou nabídku. Od klienta se očekává, že nejpozději do 3 dnů (v období vysoké sezóny) nabídku potvrdí. Po tuto dobu je požadovaná ubytovací kapacita pro klienta rezervována formou předkupního práva. Nebude-li nejpozději do 3 dnů klientem nabídka ubytování potvrzena, rezervace se tímto ruší.

Rezervace

Ihned poté, co klient odsouhlasí cenovou nabídku ubytování, bude mu zasláno oficiální potvrzení o jeho rezervaci s číslem účtu, ve kterém bude vyzván k úhradě 50% zálohy částky cenové nabídky formou mezinárodního bankovního převodu. Záloha musí být uhrazená nejpozději do 3 pracovních dnů; klient je povinen, ihned po uskutečnění platby, zaslat emailem agentuře Itálie-cestování doklad o provedení platby. Obdržená záloha bude obratem předána příslušnému ubytovacímu zařízení, jemuž objednavatel, osobně a na místě, uhradí doplatek ve dni příjezdu.

Nabytí platnosti rezervace

Rezervace nabývá platnosti po obdržení výše uvedené zálohy agentuře Itálie-cestování, objednavateli zašle voucher nebo-li potvrzení o jeho ubytování s adresou, kontaktní osobou a mapou, včetně detailního popisu, jak se na místo dostane.

Ceny

Uvedené ceny jsou za pronájem apartmánu, celé usedlosti nebo soukromé vily vždy za týdenní pobyt s příjezdem v sobotu a odjezdem v sobot (v období vysoké sezóny); v ceně je většinou zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, konečný úklid, spotřeba energií. V zimním období se připlácí za vytápění. U větších skupin, tématických pobytů a zájezdů, vypracováváme ceny na míru.

Příjezd na místo

Se předpokládá v odpoledních hodinách od 16:00 do 19:00 hod, kdy jsou už ubytovací zařízení uklizená a připravená k předání. Při příjezdu se od klienta očekává předání pasu a doplatek osobně a na místě přímo majitelovi nebo zodpovědné osobě, která má ubytování na starosti. Odjezd se předpokládá v dopoledních hodinách.

Odpovědnost

Agentura Itálie-cestování, vynakládá maximální péči při výběru ubytovacích zařízení a služeb tak, aby svým klientům mohla zajistit dovolenou podle svých očekávání a kromě své běžné péče a náplně zprostředkovatele se bude s maximálním úsilím snažit vyřešit jakýkoliv problém, který by nastal před a v průběhu pobytu.

Agentura Itálie-cestování, ve své funkci zprostředkovatele mezi poskytovatelem ubytovacích a/nebo dalších služeb, nemůže být v žádném případě považována zodpovědná za neplnění těchto služeb, za nepředvídatelné poruchy a závady týkající se ubytovacích a/nebo jiných služeb.

Agentura Itálie-cestování nemůže být zodpovědná: za jakoukoli škodu na osobách a případně na věcech utrpených klientům během pobytu v Itálii z jakéhokoli neodvoditelného důvodu, z důvodu vyšší moci, jako přírodní katastrofy, epidemie, stávky, války, teroristické útoky, atd. – možnosti, na něž se vztahují mezinárodně platné normy, a/nebo řidičům, a/nebo společníkům, a/nebo dopravním prostředkům, ani stejně tak za škody případně způsobené jimi samými podnikatelským subjektům, u nichž budou způsobeny. Je klientovým vlastním právem volby a zodpovědností zajistit si nezbytné přiměřené platné pojistné krytí pro všechny shora citované možnosti.

Zrušení

V případě zrušení, následujícího po odeslání zálohy ze strany objednavatele z jakéhokoli důvodu, se považuje za samozřejmé, že se ubytovací subjekt společně s agenturou Itálie-cestování dohodne na řešení vzniklé situace a případné refundaci, vyplývající z italských zákonů.

V zájmu agentury Itálie-cestování je se s klientem vždy dohodnout k jeho maximální spokojenosti s nabídkou možnosti využít poskytnutou zálohu v průběhu následujících 12 měsíců a termín pobytu tak přesunout.

Je v našem jediném zájmu, aby vaše dovolená v Itálii byla nezapomenutelným zážitkem a přesto, že komunikace s námi je možná jen prostřednictvím internetu a telefonu, se snažíme již od začátku s našimi klienty navázat co nejosobnější kontakt.

Užitečné informace

Majitelka agentury Itálie-cestování, paní Renata Kostelníková, se většinou se svými klienty osobně setkává na místě předání ubytovacího zařízení a předává jim doporučení na itineráře, gastronomické tipy a užitečné rady, rezervace do galerie Uffizi a jiných muzeí, rezervace obědů na farmách a ve vinařských podnicích, atd.

Pobyty v apartmánech, soukromých vilách a usedlostech, jsou v období vysoké sezóny vždy od soboty do soboty.

Klienty, kteří budou mít potřebu odběru elektrické energie pro přivezené elektrospotřebiče a přístroje, upozorňujeme, že ve většině případů je potřeba použít redukci. Redukci lze snadno zakoupit v kterémkoliv obchodě domácích potřeb a elektrospotřebičů v Itálii.

Apartmány centrum Florencie APARTMÁNY CENTRUM FLORENCIE
Dva samostatné apartmány v centru Florencie, každý pro 4+2 osob
Agroturismus Ponny AGROTURISMUS PONNY
Kamenná usedlost s komfortními apartmány a vlastní produkcí vína Chianti a olivového oleje
Villa Colle VILLA COLLE
Exkluzivní toskánská vila pro 8 osob v srdci Chianti Classico
Agroturistické relais Casa Massimo AGROTURISTICKÉ RELAIS CASA MASSIMO
Agroturismus s pokoji a samostatnou suite s bazénem – San Casciano Val di Pesa
Agroturismus Il Pozzo AGROTURISMUS IL POZZO
Stylové apartmány s bazénem na venkově – oblast Chianti, Certaldo
Agroturismus Casa Adriana AGROTURISMUS CASA ADRIANA
Rustikální apartmány s bazénem a panoramatickou pozicí – San Casciano Val di Pesa
Villa Margherita VILLA MARGHERITA
Samostatná, exkluzivní vila pro 12/14 osob, 10 km moře, oblast Follonica
Casa Cala grande CASA CALA GRANDE
Izolovaná, soukromá vila ve středomořském stylu pro 4+2 pax – oblast Monte Argentario
Golf relais Monte Argentario GOLF RELAIS MONTE ARGENTARIO
Bed & Breakfast u golfového hřiště se strategickou pozicí – oblast Maremma
Golf & wellness relais Argentario GOLF & WELLNESS RELAIS ARGENTARIO
Luxusní 5* designový rezort s golfovým hřištěm a wellness – oblast Maremma
Rodinné apartmány Tal Amore RODINNÉ APARTMÁNY TAL AMORE
Rezidence s pokoji a apartmány u moře – oblast Maremma
Wellness hotel Marina WELLNESS HOTEL MARINA
Nový 5* wellness hotel přímo na pláži – oblast Maremma
Villa etrusca VILLA ETRUSCA
Komfortní apartmány 4 km od toskánského pobřeží, oblast Campiglia Marittima
Villa Venturina VILLA VENTURINA
Soukromá, luxusní vila pro 8/10 osob, 10 km moře, oblast Venturina
Letní resort Sardínie LETNÍ RESORT SARDÍNIE
Exotický komfortní resort 900 metrů od písečné pláže Budoni a 4 km od přístavu Porto Ottiolu
Agroturismus Torre AGROTURISMUS TORRE
Luxusní toskánská usedlost se 14 apartmány v Chianti
Villetta Fienile VILLETTA FIENILE
Panoramatická vila se 2 samostatnými apartmány pro 10 osob, Barberino Val d´Elsa
Agroturismus Poggio Paola AGROTURISMUS POGGIO PAOLA
Romantický 4* agroturismus s 5 apartmány pro 22 pax
Toskánská Villa Barberino TOSKÁNSKÁ VILLA BARBERINO
Samostatná venkovská vila v oblasti Chianti pro 8 + 6 osob
Podere San Bartolomeo PODERE SAN BARTOLOMEO
Agroturistické vinařské stavení s 6 apartmány 45 km od Sieny
Bed & Breakfast Massimiliano BED & BREAKFAST MASSIMILIANO
Pokoje a apartmán v Chianti s domácí kuchyní a lokálními víny – Barberino Val d´Elsa
Relais Semifonte RELAIS SEMIFONTE
Luxusní 4* rezidence s bazénem a saunou s panoramatickou pozicí – Chianti Classico
Soukromé apartmány Amaryllis SOUKROMÉ APARTMÁNY AMARYLLIS
Apartmány se strategickou pozicí u Monte Amiata, 38 km od Montalcina, 38 km od Grosseta