Vinařské zájezdy

VINAŘSKÉ ZÁJEZDY

DiVine Wine Tours Renaty Kostelnikové a Antonia Sferlazzo

luxusní vinařské zájezdy do prestižních vinařství pro milovníky vína, za doprovodu simultánního tlumočení dvojjazyčného průvodce

objevování nejvýznamnějších italských vinařských regionů; degustace předních italských vín, jako např: CHIANTI, BRUNELLO, BOLGHERI, BAROLO, SUPER TUSCAN, AMARONE, PROSECCO

individuální/firemní/incentivní zájezdy a pobyty "šité na míru" pro malé a středně velké skupiny v Toskánsku a celé Itálii, za turistikou a obchodem

gastronomické zájezdy odhalující vynikající tradiční regionální kuchyni a kulinářské umění

degustace extra panenského olivového oleje; individuální kurzy vaření; rezervace věhlasných restaurací

prohlídky slavných umělecko-historických měst např.: Florencie, Siena, San Gimignano, Verona

ubytování v okouzlujících 3*/4* venkovských usedlostech, relais, soukromých vilách a hotelích s bazeném, situovaných uprostřed nejkrásnější toskánské a italské krajiny

transfery autobusem a/nebo mikrobusem, s vlastním řidičem

Prosím podívejte se na slide show 14 –ti let DiVine Wine tours, kterou naleznete na YouTube:
https://youtu.be/9ClDMWZRHyM

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit: contact@italiecestovani.com

Toskánsko je region, kterému se bezchoby nejvíce věnujeme. Neleznete zde vinařské oblasti Chianti, San Gimignano, Montalcino, Montepulciano, Bolgheri, Maremma a řadu dalších. Naše standartní wine tour na 3 dny:

1. den Chianti Classsico, San Gimignano; 2. den Montalcino, Montepulciano; 3. Den Bolgheri

Podívejte se na pár našich standardních programů:

A Toskansko Florence vinarsky zajed 2017
B Toskansko Bolgheri vinarsky zajed 2017
D golf wine CHIANTI 2017 CZ

Již více než 14 let rostoucího úspěchu naší agentury Itálie-cestovaní je založeno na  referencích našich spokojených klientů. Podporujeme incomingový cestovní ruch především českých a slovenských turistů do Itálie a Toskánska, kteří směřují hlavně za výjimečnými vinařskými a eno-gastronomickými zážitky. Těší náš, že jsme byli schopni se přiblížit k jádru vinařské umění. A je to právě radost a vášeň pro víno, které se snažíme sdílet s našimi klienty.

Itálie-cestovaní je malá, ale současně "velká" agentura; nabízíme našim nejsofistikovanějším zákazníkům možnost objevit i ty nejzazší a skryté aspekty italských vinařských oblastí, a to zejména v Toskánsku. Poskytujeme vysoký standard profesionálních služeb: "personalizované" itineráře a rekreační pobyty dle individuálních požadavků klientů. Naše rozsáhlé znalosti o území a o italském světě vín; přátelské vztahy s mnohými producenty vín, kteří často otvírají své sklepy pouze pro naše klienty...to vše dělá naše tour  nezapomenutelným zážitkem plným nádherných překvapení.

Cílem Itálie-cestovaní je vytvořit přátelský a důvěryhodný vztah se zákazníky, být pro ně vždy na „správném" místě, a to s veškerou naší péčí, vášní a nadšením. Z mnohých klientů se proto také stali naši "staří" přátelé, kteří se za námi vracejí každým rokem, abychom si všichni připili  sklenkou dobrého vína "na zdraví". Daleko, pryč od rušných turistických proudů, nechajíc se plně oddávat kouzelné krajině a extázi vína, zažívají naši klienti skutečnou Magii Toskánska a Itálie.

Team Itálie-cestování (foto)

Antonio Sferlazzo (italsky, anglicky a francouzsky mluvící), narozený v Toskánsku, aktuálně žijící ve vinařské oblasti Chianti; v minulosti se velmi úspěšně zabýval fotografování a nyní pracuje na volné noze jako novinář sousřeďující se na enologii. Jeho články najdete jak v italských, slovenských tak i  českých periodikách, jako např. Vinoteka  (Vinitaly 2014 - Vinitaly 2016a Sommellier (Vinitaly).  Antonio je zkušený cestovní konzultant, marketingový manažer a velmi talentovaný expert na víno, který se zamiloval do biodynamických a biologických vín. Každoročně se účastní nejvýznamnějších italských veletrhů a výstav vín, jako Vinitaly ve Veroně, Chianti Classico Collection ve Florencii nebo Benvenuto Brunello v Montalcino. 

 

 

 

Renata Kostelníková (česky a italsky mluví), se narodila na Moravě v Česká republice, ale její láska k Toskánsku jí v roce 2000 přivedla do tohoto pohádkového kraje, kde žije bez přestávky dodnes. Charismatická, velmi schopná mladá a nadaná žena, jejiž vášeň pro podnikání a okouzlující PR umožňují aby ročně nechala objevit tisícům krajanům Toskánsko. Renata je turistický průvodce, touroperátor a odborník na enogastnomii.  Neustále se podílí na propagaci a organzaci vinařských a kulinářských akcí v České a Slovenské republice pomahajíc se zprostředkovaní kontaktů mezi italskými a českými producenty a dovozci vín.

 

 

 

 

 

Petra Březáčková (česky a italsky mluví) pochází z České republiky a již osm let žije ve Florencii, kde vystudovala dějiny umění a kde se věnuje organizaci mezinárodních kulturních aktivit  pro prestižní vládní i nevládní instituce. Její bohaté zkušenosti v cestovním ruchu a nadšení pro italské umění, kulturu a gastronomii perfektně dopňují team Itálie-cestování.

 

 

 

 

 

 


Celý náš tým se těší na realizaci Vašeho toskánského a italského snu ve skutečnost...  

"Tvrdý" trénink týmu Itálie-cestování:

Vinitaly 1
Vinitaly 2
Benvenuto Brunello
Chianti Classico

Něco o víně a našich wine tours v Itálii
od Antonia Sferlazzo

Naše vinařská turistika v Itálii je určená pro sběratele a milovníky vín, ale i pro ty, kteří chtějí objevovat a sdílet vášeň pro víno s přáteli...

Itálie byla vždy domovem vína. Na rozdíl od jiných zemí, v Itálii roste neuvěřitelné množství odrůd vinné révy (Vitis vinifera), kterým odpovídá adekvátní mikroklima různých zón a dvaceti vinařských oblastí Itálie. Dá se říci, že každá oblast má své vlastní autochtonní odrůdy vinné révy; což je velmi zajímavé pro milovníky vína. Ti nejvášnivější výrobci vína se v poslední době snaží zachránit a znovu zavést odrůdy místních úžasných místních vín, které před několika lety téměř vymizely. To vše dělá z Itálie skutečný poklad pro milovníky vína a jeho variací.

Na druhé straně, ze stejné vinné révy jako například ze Sangiovese, královny toskánských vinných rév, se vyrábí červená rozdílná vína mezi nimiž nechybí Chianti Classico, Brunello di Montalcino, Nobile di Montepulciano, Morellino di Scansano. Hrozny Sangiovese  jsou taktéž bohaté na tanin, proto jsou vhodné ke stárnutí, zatímco složení půdy, mikroklima a zákony určující pravidla výrobního procesu vína jednotlivých mikroregionů přispívají k narození jednoho z nejšpičkovějších světových vín zvaného Brunello, který se stal Králem toskánských vín. Totéž platí pro Barolo a Barbaresco z regionu Piemonte. Můžeme tedy říci, že odrůdy vinné révy pěstované v Itálii jsou unikátní stejně jako víno samo: jsou výrazem jejich "terroiru"! Francouzský výraz "terroir"  perfektně vyjadřuje rozmanitost a souhrn všech výše uvedených aspektů, které můžou být plně pochopeny pouze během návštěvy a specifických degustací vín v jednotlivých mikroregionech  a vinařských oblastech.

Níže naleznete krátké popisy vybraných vinařských regionů a mikroregionů, které nejčastěji navštěvujeme s našimi klienty.

A) Toskánsko

Nepřehlédněte standardní 3-denní wine-tour: 1. den Chianti, San Gimignano; 2. den Montalcino, Montepulciano; 3. den Bolgheri; Možnost zaměřit prohlídku na jižní části Toskánska, objevit vína z oblasti Maremma nebo dokonce návštěvit region Umbrie (Orvieto a Sagrantino di Montefalco), který může být přičleněný k zájezdu;

Podívejte se na pár našich standardních programů:

A Toskansko Florence vinarsky zajed 2017
B Toskansko Bolgheri vinarsky zajed 2017
D golf wine CHIANTI 2017 CZ

Chianti, Chianti Classico (foto)

Rozsáhlá kopcovitá oblast mezi Florencií a Sienou; magická krajina, stále divoká, převážně pokrytá lesy a vinicemi, kde staré hrady a starobylé neporušené opevněné městečka, jako Radda či Castellina, stojí na vrcholu každého kopce. Hlavním městem je Greve in Chianti, známé také kvůli toskánskému mořeplavci Giovannimu da Verrazzano, který objevil řeku Hudson a Manhattan, a který se  narodil v rodinném sídle nedaleko výše zmíněného města Greve in Chianti. Jak dokládají  původní etruské obrazy, víno se vyrábí v Chianti přinejmenším 2500 let.  Ve skutečnosti se  v té době Toskánsko jmenovalo "Enotria" ( tj. zeme " vína", ze starořečtiny) a o bohaté vinařské tradici svědčí světově známí vinaři jako např. Antinori nebo Frescobaldi,  kteří ve svých rodinných sklepech v Toskánsku dělají své víno již přes 500 let, a tudíž jejich rodinná tradice i sklepy jsou spojeny s jejich životy a víny již od dob renesance.

Pojem "Classico" se odkazuje na vína vyrobeného v menším elitním území oblasti Chianti. Dále přísného pravidla vyžadují, aby Chianti Classico obsahovalo minimálně 80% podíl hroznů Sangiovese. O zbytkovém procentu hroznů se může vinař může rozhodnout sám, nicméně často se přidávají k Sangiovese odrůdy jako Merlot nebo Cabernet, a to za účelem zmírnění taninu. Naštěstí jsou pryč doby, kdy  se výrobci snažili vytvořit tzv. mezinárodní chuť. Chianti Classico musí být prodáváno ne dříve než jeden rok (nebo dva roky pokud je předurčen se stát "riserva". Naše wine tour Chianti Classico  samozřejmě nevynechávají nedaleké městečka jako San Gimignano, tzv.  středověký "Manhattan", a to nejen kvůli tyčícím se věžím, ale také pro jeho víno Vernaccia, jediné původní bílé toskánské  bílé víno.

Nobile di Montepulciano (foto)

Montepulciano, velkolepé městečko tyčící se na kopci, se nachází 45 minut jihovýchodně od Sieny. Bylo vystaveno  v období renesance z "tufu", vulkanické horniny.  Etrusky již staletí předtím používali zakřivené podzemní tunely z tufu jako úkryty a sklepení. Vinice v okolí města produkují jedny z nejlepších toskánských vín nazývané Nobile. Tento název dostalo po dopisu papeže, který  v době renesance navštívil město a požádal biskupa z Montepulciana o poslání do Říma  onoho "ušlechtilého a fantastického vína", které zde zakusil. Variace Sangiovese pěstovaných v Montepulcianu se nazývá "Prugnolo Gentile". Vino Nobile di Montepulciano musí zrát po dobu alespoň dvou let, zatímco "Riserva" pro po dobu tří let. Rosso di Montepulciano je jakýmsi mladším Nobile, které je připraveno ke konzumaci po kratší době.

Brunello di Montalcino (foto)

Montalcino, malé vyvýšené město cca 40 minut jižně od Sieny, propůjčuje jméno jednomu ze světově známému špičkovému vínu, Brunello di Montalcino, vyrobeno dle legislativy se 100% obsahem Sangiovese.  Brunello di Montalcino, taktéž zvané "Grosso", je velmi bohaté na tanin a  vyžaduje zrání po dobu nejméně 5-ti let. Ale ve sklepě otce Brunella, Franco Biondi-Santi, který nedávno zemřel, se uchovávají láhve staré více než sto let a jsou stále v dobrém stavu. Mladší Brunello se nazývá Rosso di Montalcino a může být naopak prodáváno jen jeden rok po sklizni.

Bolgheri (foto)

Tato velmi malá přímořská vinařská oblast západního Toskánska má délku pouhých 20 km a táhne se od městečka Bolgheri směrem k moři. Díky intuici markéze Incisa-Della Rocchetta a Giacomo Tachis, otce všech italských vinařů, se zde v 70-tých letech rozhodli pěstovat francouzské odrůdy vinné révy: o pár let později, Sassicaia, směsice Cabernet a Merlot , se stala nejslavnějším vínem na světě. Netrvalo dlouho a pro všechny špičkové italské producenty vín se stala koupě pozemků, vinic a vybudování sklepů v Bolgheri téměř "zlatou horečkou". Angelo Gaja ("otec" Barbaresca") byl první vinař, který se zde v Bolgheri usadil. Dnes jde o jednu z nejznámějších vinařských oblasti na světě, kde se za 20 let rozšiřila rozloha vinic z 250 na 960 hektarů. Perfektní adaptace odrůd révy Bordeaux v teplejším a sušším středozemním mikroklimatu oproti v pobřežní oblasti Atlantiku, zrodila i mnoho jiných významných vín, jako například Masseto, Ornellaia.

B) Veneto (Benátsko)(foto)

Nepřehlédněte náš standardní 3-denní wine-tour: 1. den Verona / Valpolicella; 2. den Soave nebo Bardolino / Gardské jezero, případně Franciacorta, země italského šampaňského; 3. den, Prosecco a Friuli / Collio. Do programu může být začleněná Verona jako první zastávka do Piemontu, wine-tour ve Veroně, nebo se v městě Romea a Julie můžete zastávkou při cestě z/do Trentino-Alto Adige, viz. níže (možnost žádosti programu "na míru").

Benátsko je jednou z největších vinařských oblastí, ve které jsou vinice charakteristickým krajinným prvekem. Vino zde existuje ve všech jejích formách: červené, bílé, šumivé nebo sladké, jako Reciotto, a dezertní víno z Valpolicella. Díky různosti mikroklima ovlivněného Alpami, Gardským jezerem, proudy Jaderského moře a specifickou půdou, Veneto oplývá mnoha "terroiry" vyjadřující obrovskou škálu vín a vinných hroznů. Od bílého Soave, tak plného minerálů stejně jako vinná réva pěstovaná v sopečné oblasti  východně od Verony, nebo šumivého Prosecco z Valdobbiadene, v blízkosti Trevisa. Od lehkých vín jezera Garda, jako jsou například Bardolino k silnému červenému vínu z Valpolicella. Z vinařské oblasti kolem Verony pochází mj Ripasso a Amarone- bezesporu král vín Veneta a jeden z nejznámějších italských červených vín, které se vyrábí z hroznů Corvina, Rondinella a Molinara, které se suší několik měsíců před lisováním. Výsledkem je plné víno, bohaté na cukry, o kterém můžeme říci, že je téměř "meditačním" vínem. Verona, město Romea a Julie, je díky nedalekému jezeru Garda a letnímu opernímu festivalu v Aréně jedním z nejatraktivnějších italských turistických destinací. Nicméně zde pulzuje i svět obchodu s vínem - každý rok v dubnu se shromáždí stovky tisíc obchodníků s víny z celého světa na VINITALY, jednoho z nejvýznamnějších vinařských veletrhů na světě.

C) Piemont (foto)

Podívejte se na Youtube na sestřih několika záběrů z podzimu 2016: Verona / Valpolicella a Piemonte / Langhe:
The DiVine Wine Tour - November 2016

Nepřehlédněte naší  standartní 3-denní wine tour: 1. den Verona / Valpolicella; 2. a 3. den Piemonte / Langhe; Podívejte se taktéž na pár našich standardních programů:
C Verona Piemonte vinarsky zajed 2017

Také Piemont zabírá mezi italskými regiony přední příčku ve výrobě vína a naleznete zde mnohé vinařské oblasti jako Moscato d´Asti, Gavi, Roero. Avšak místo, na které se soustřeďuje mezinárodní pozornost, je velmi malé území s názvem Langhe: zde se vyrábí dvě z největších celosvětově proslulých italských vín - Barolo a Barbaresco. Obě jsou vyrobeny ze 100% z odrůdy Nebbiolo, krále hroznů Piemonte. Stejně jako Sangiovese, i Nebbiolo je velmi bohatá na tanin, proto Barolo a Barbaresco vyžadují minimální dobou zrání 4 roky, během níž má víno čas se vyvíjet a zlepšovat. Proto Barolo, společně s toskánským Brunello a Amarone z Valpolicella, patří k nejžádanějším a nejdražším italským vínům. V Langhe, magické kopcovité krajině, je téměř každý čtvereční metr pokrytý vinicí. Výjimku tvoří malé procento zalesněné půdy určené pro velmi specifické účely: sklizeň proslulých bílých lanýžů z Alby, hlavního město Langhe, kde každý podzim milovníci této vzácné ´hlízy´ shromažďují z celého světa, aby koupili ty nejlepší kousky; nebo alespoň, protože cena není nejnižší, aby cítili onu jedinečnou chuť lanýžů... 

D) Trentino Alto Adige (foto)

Nepřehlédněte: wine tour v regionu Trentino-Alto Adige (Trento, Bolzano) může být dle zájmu připojena před nebo po wine tour ve Valpolicella/Verona (viz. výše)

Trentino-Alto Adige je důležitá vinařská oblast, která se rozprostírá od úpatí Dolomit až k velkým italským jezerům. Vinná réva se pěstuje v údolích, v naprosté harmonii s krajinou, jindy naleznete vinice rozprostírající se na strmých svazích, které jsou zesíleny geometricky dokonalými kamennými zdmi. Rozmanitost půdy, diverzita klimatických podmínek a nadmořských výšek a četné výkyvy teplot mezi dnem a nocí, umožňují tvorbu mikroklima a specifických podmínek pro révu, která má za výsledek její vynikající přizpůsobivost. Obecně lze říci, že vína z této oblasti jsou spíše elegantní, voňavé a svěží povahy. K nejdůležitější autochtonní červené odrůdě patří Lagrein a aromatické Teroldego Rotaliano. Rozšířené je taktéž pěstování mezinárodních odrůd jako Merlot, Cabernet, Pinot Noire a Chardonnay, které nacházejí uplatnění ve vynikajících šumivých vínech vyrobených metodou "charmat". Zajímavé a rafinované jsou zdejší bílé vinné révy jako Müller-Thurgau, Ryzlink rýnský a aromatický Gewürztraminer. Poslední výše zmíněné odrůdy byly dovezené z Rakouska a Německa, pod něž Trentino-Alto Adige spadalo v době habsburské monarchie.

E) Sicílie (foto)

Nepřeklédněte naši 6-ti denní wine-tour na Sicílii: 1. den: příjezd na letiště Catania, transfer do jižní části Sicílie; 2. den: Nero d´Avola a Ragusa Ibla; 3. den: Catania, Acireale; 4. den: vína z Etny; 5. den: Taormina a sopka Etna; 6. den: odlet z letiště v Catanii.

Podívejte se na pár našich standardních programů: 
E Sicilia vinarsky zajed 2017

Sicílie je ideální turistická destinace nabízející svým návštěvníkům snoubení archeologie, architektury, moře, slunce, úžasné gastronomie, tradicí, přírody, sopečného vulkánu a samozřejmě Sicilanů s jejich místní vinařskou tradicí. Tento bájný ostrov byl v minulých staletích osídlen Řeky a Araby, kteří zde započali s pěstováním původních odrůd vinné révy. Dnes Sicíli pokrývá 15  odrůd,  mezi nimiž k nejznámějším bílým patří Inzolia, Catarratto, Carricante, Grecanico, Ansonica. Naopak mezi červené velikány mají své místo Frappato, Perricone a Nero d´Avola. Posledně uvedená odrůda byla ještě před několika lety na celém světě určená k výrobě levného stolního vína pro supermarkety nebo k použití jejího vinného moštu s vysokou cukernatostí k vývozu do Toskánska, Veneta nebo Piedmontu. Naštěstí díky nadšení několika vinařů, v čele se známým  "guru" sicilského vinařství, Salvem Foti, se dnes v mnohých sicilských vinařských usedlostech produkují úžasné vína z Nero d´Avola. V neposlední řadě bychom chtěli poukázat na Nerello Cappuccio a Nerello Mascalese, jako  "nejsvůdnější" červené sicilské autochtonní révy. Obě rostou na sopečné černozemi východní a severní strany Etny, kde se obvykle pěstují ve tvaru "alberello" (malých stromků) na  malých terasách, které obepínají svahy sopky od 1.000 m.n.m. Tradice tzv. "viticoltura Eroica" (hrdinného vinohradnictví) se zde stále provádí ručně bez mechanických nástrojů, aby kořeny vinné révy mohly vniknout do lávy a absorbovat její vzácné minerály. Mikroklima, mísící se moře, silné slunce, vítr, sůl, oblaka a sopka dokomponovávají zbytek vinařského umění: výsledkem jsou fantastické vína nesmírně bohatá na minerální látky, příchutě, kyselost a ušlechtilé taniny. Pravděpodobně nepříliš odlišným vínem od toho dnešního se nechal inspirovat Odyseus, který jak říká legenda, se nechal místním vínem inspirovat k úniku před Kyklopy, kteří žili v jeskyních této části Sicílie. A konečně, "dulcis v Fundo", tedy "sladké až na konec", jak říkali staří Římané...Zibibbo Pantelleria a Malvasia z ostrovů Lipari, které generují dvě úžasné sladká vína ...Není toho dost k zamluvení si wine tour na Sicílii?

F) Apulie (foto)

Nepřehlédněte náš standardní program wine tour v Apulii. Momentálně na něm pracujeme, ale už brzy jej můžete vidět na našich stránkách. 

Apulie, stejně jako Sicílie, je ideální turistickou destinací, kde se snoubí úžasné smaragdové moře, slunce, jídlo, tradiční hudba, "pizzica", příroda, místní vinařské tradice, archeologie a architektura známá  především svými starými venkovskými útočišti (dále jen "trulli") stejně jako  perly barokního umění v Lecce či Galatině. Vinařská historie tohoto regionu sahá do dob antických Řeků a Římanů, kteří pěstovali mnoho odrůd vinné révy především v oblasti Salenta - v extrémní části italského „podpatku" - odkud pochází pravděpodobně dvě nejznámější místní červená vína: Negroamaro a Primitivo. Díky vysoké cukernatosti hroznů, byla ještě před několika lety většina zdejší produkce odsouzena k vývozu do severní Itálie  (do Benátska, Toskánska nebo Piemontu). To naštěstí dnes už neplatí a  vinařské usedlosti v Apulii  dodávají na trh vlastní vynikající vína. V neposlední řadě nesmíme zapomenout, že Apulie je největší producent italského olivového oleje. 

 

Vinařské zájezdy Vinařské zájezdy
Cesty-za vínem do známých vinařských oblastí
Toskánská kuchyně - kurzy vaření Toskánská kuchyně - kurzy vaření
Odhalte starobylá tajemství oblíbené světové kuchyně
Business group Business group
Práce, relax, motivace, odměna
Svatba v Toskánsku Svatba v Toskánsku
Významný životní moment v nezapomenutelném prostředí
Školní výlety Školní výlety
Zábava a školní teorie v praxi
Toskánské produkty Toskánské produkty
Toskánský styl na vašem stole
Agroturistický resort Rocca AGROTURISTICKÝ RESORT ROCCA
Luxusní resort v srdci Chianti s 19 apartmány, restaurací a vinařstvím
Agroturismus Ponny AGROTURISMUS PONNY
Kamenná usedlost s komfortními apartmány a vlastní produkcí vína Chianti a olivového oleje
Vila a apartmány Castanea VILA A APARTMÁNY CASTANEA
Luxusní stylové apartmány a historická vila pro 16 pax – oblast San Gimignano
Casa Cala grande CASA CALA GRANDE
Izolovaná, soukromá vila ve středomořském stylu pro 4+2 pax – oblast Monte Argentario
Podere del Prigionato PODERE DEL PRIGIONATO
Designový Bed & Breakfast se strategickou pozicí – oblast Maremma
Casale Le Valli CASALE LE VALLI
Toskánská usedlost 10 km od moře s 5 apartmány a 2 pokoji lokalita Bibbona – Cecina
Hotel Starý mlýn HOTEL STARÝ MLÝN
4* Venkovský penzion s rodinnou atmosférou - Cortona, Umbria
Casale Vecchia Tabaccheria CASALE VECCHIA TABACCHERIA
Exkluzivní venkovská vila pro 18 pax vhodná na rodinnou dovolenou, společenské události
Podere Monte al Siccio PODERE MONTE AL SICCIO
Kamenná agroturistická usedlost s 6 apartmány v Chianti Classico
Toskánská Villa Barberino TOSKÁNSKÁ VILLA BARBERINO
Samostatná venkovská vila v oblasti Chianti pro 8 + 6 osob
Podere San Bartolomeo PODERE SAN BARTOLOMEO
Agroturistické vinařské stavení s 6 apartmány 45 km od Sieny
Villa Elida VILLA ELIDA
Samostatná vila pro 8/12 osob se strategickou pozicí, 38 km od Montalcina, 38 km od Grosseta
Letní resort Sardínie LETNÍ RESORT SARDÍNIE
Exotický komfortní resort 900 metrů od písečné pláže Budoni a 4 km od přístavu Porto Ottiolu