Svatba v Toskánsku

SVATBA V TOSKÁNSKU

Svatba v Toskánsku - shlédněte nová svatební videa!

Toskánská svatba Radka & Petr a hudební doprovod

Toskánská svatba Dita & Razim a úchvatné sólo harfistky

 

Úvodem poděkování p. Hoffmana – účastníka svatby v Toskánsku:

Rozhodli jsme se pro svatbu v Toskánsku a hledali jsme někoho, kdo pro nás tento výjimečný den zorganizuje. Na internetu jsme našli kontakt na sl. Renatu a už po prvním rozhovoru jsme věděli, že to je ta pravá osoba, která zajistí, že náš jedinečný den bude opravdu jedinečný.

Hledali jsme někoho, kdo zná místní prostředí, zvyky a přitom rozumí našim očekáváním. Měli jsme jen střípky představ o tom, jak by svatba měla vypadat. Věděli jsme z různých filmů, knih a vyprávění, že je Toskánsko úžasné, ale až konzultace se sl. Renatou, její vkus a pochopení dodaly naší svatbě tu pravou výjimečnost. Výsledek absolutně předčil očekávání, když si prohlížíme fotky, nemůžeme uvěřit tomu, jak moc se to povedlo.

Když svatba, tak v Toskánsku; když Toskánsko, tak sl. Renata Kostelníková :-)

14. července 2013


Renata Kostelníková, mladá a dynamická podnikatelka narozená na Moravě v České republice. V Toskánsku žije již 15 let a se svým společníkem Antoniem Sferlazzo se intenzivně věnuje vinařským a turistickým pobytům “šitým na míru”;  její láska k tomuto regionu umožnila objevit jeho krásy četným klientům své země. V posledních třech letech se rovněž věnuje organizaci nezapomenutelných svateb v nejromantičtějším prostředí.

 

Svatba v Toskánsku

 

 

Nejvyhledávanější – nejromantičtější svatba? (fotogalerie)

Ideálním místem je Toskánsko. Na pozadí okouzlujícího obrazu podmanivé krajiny tohoto výjimečného regionu, posetého vinicemi, olivovými háji, alejemi cypřišů a starobylými náhorními městečky, které působí dojmem, jako by se v nich zastavil čas, vám nabídneme výběr z nejelegantnějších míst k ubytování hostů a svatební oslavě: exkluzivní luxusní vily; romantické hotely; historické hrady a zámky; vyhledávané luxusní relais; venkovské usedlosti; útulné a sympatické Bed & Breakfast a venkovské domy, elegantně restaurované, s bazénem a veškerým komfortem.Kde se vzít (fotogalerie 1, fotogalerie 2)

Upřednostňujete-li civilní obřad s právní platností, určitě si vyberete ze širokého seznamu nádvoří historických radnic, středověkých věží, kamenných kostelů i komorních venkovských kapliček zasazených do krajiny vinic a olivových hájů, a to vždy na strategickém místě v blízkosti místa ubytování. Nejžádanějšími lokalitami jsou města vysokého umělecko historického významu, jako Florencie, Siena, San Gimignano, stejně tak poklidné venkovské lokality ve vinařské oblasti Chianti jako Castellina, Certaldo nebo Greve in Chianti. Jsme rovněž k dispozici zorganizovat církevní svatební obřad, který však vyžaduje více času pro organizaci, cca 4-5 měsíců.

 

Úřední legalizace - právní platnost sňatku (fotogalerie)

Dodáme vám veškeré informace nezbytné při vyřizování výchozích podkladů a dokumentace, které dle platné italské legislativy jsou potřebné předložit před svatebním obřadem v Itálii. Stejně tak vám zprostředkujeme komunikaci s italskými úřady, zajistíme simultánní tlumočení do českého jazyka během obřadu a dodáme Oddací list – plně uznávaný a právoplatný na území ČR.
Květinová výzdoba a svatební kytice pro nevěstu
(fotogalerie 1, fotogalerie 2)

Zprostředkujeme vám setkání s místními floristy, kteří vám na míru připraví svatební kytici pro nevěstu, květinovou výzdobu místa svatebního obřadu, voničky pro hosty, výzdobu vozidel a místa konání svatební hostiny a oslavy. A to takovým způsobem, aby vaše svatba měla punc toskánské originality.

Kde se ubytovat (fotogalerie)

Nabídneme vám exkluzivní a elegantní ubytovací zařízení v Toskánsku, k ubytování a přijetí hostů a konání svatební oslavy: exkluzivní soukromé luxusní vily; romantické hotely; historické hrady a zámky; vyhledávané a luxusní relais, resorty a venkovské usedlosti; ale také útulné a sympatické Bed & Breakfast a venkovské domy, elegantně restaurované, s bazénem a za dostupnou cenu, na překrásném toskánském venkově.
Slavnostní tabule (fotogalerie 1, fotogalerie 2)

Společně s našimi floristy a týmem kreativních kolegů se postaráme o výzdobu vaší svatební tabule, zahrady a celkového prostředí již pro malé intimní svatby od 4 do 30 osob; oslava může být uspořádána v místě vašeho ubytování – malém venkovském domě nebo usedlosti. Stejně tak není problém zorganizovat větší banket, který může probíhat v prostředí velkých usedlostí, vil, historických sálů a/nebo italských historických zahrad. Pomůžeme vám při výběru svatebního menu, volbě a dodání vín po dobu celého vašeho pobytu. Zajistíme specializovaného osobního kuchaře nebo tým profesionálních kuchařů. Součástí slavnostní tabule je i svatební dort, který může být výhradně v naší režii nebo může být laděný do tónů šatů nevěsty. Tak či tak na jeho přípravě se budou podílet nejlepší místní cukráři.

 

Toskánské restaurace (fotogalerie)

Pro váš svatební oběd či večeři nebo posezení s přáteli během vašeho pobytu v Toskánsku, vám doporučíme typické, venkovské restaurace s nezaměnitelnou toskánskou atmosférou, vyhlášenou domácí kuchyní za doprovodu světoznámých vín Chianti, Brunello či Nobile di Montalcino.


Fotograf (fotogalerie)

Doporučíme vám nejlepší toskánské fotografy, kteří znají romantická a typická toskánská místa, pracující s přirozeným světlem, a kteří vás ve svých fotografických kompozicích dokáží začlenit do místního prostředí s nezaměnitelnou atmosférou. Nechejte si zdokumentovat emoce během vašich ranních svatebních příprav a dalších okamžiků během vašeho významného dne v životě.
Přípitek, občerstvení po obřadu či rozloučení se svobodou (fotogalerie)

Vybereme nejvhodnější místo pro váš slavnostní přípitek a/nebo občerstvení bezprostředně po obřadu. Stejně tak rozloučení se svobodou může proběhnout při západu slunce na terase typické toskánské vily či na zahradě u bazénu. Stejně tak je možné zorganizovat přátelské setkání v historickém vinném sklepě.

 

 

 

Další služby (fotogalerie)

- výběr menu pro slavnostní oběd či večeři
- degustace vín v doporučených vinařských podnicích s výhodným nákupem
- služby kadeřníka a vizážisty v místě vašeho ubytování nebo v exkluzivním salónu

- živá či reprodukovaná hudba, klasická, tradiční lokální nebo diskotéka
Svatební cesta (fotogalerie)

Svou svatbu v Toskánsku můžete rovněž spojit s romantickou svatební cestou. I v případě, že se však rozhodnete nechat oddat ve své zemi, můžeme zorganizovat vaši svatební cestu na míru, pomůžeme vám vybrat a zajistit nejvhodnější místo k ubytování, ukážeme vám nejromantičtější místa pro zamilované při doprovodu dobrého vína a lokální kuchyně.

 

 

 

Fotogalerie 1 

Fotogalerie 2

Vinařské zájezdy Vinařské zájezdy
Cesty-za vínem do známých vinařských oblastí
Toskánská kuchyně - kurzy vaření Toskánská kuchyně - kurzy vaření
Odhalte starobylá tajemství oblíbené světové kuchyně
Business group Business group
Práce, relax, motivace, odměna
Svatba v Toskánsku Svatba v Toskánsku
Významný životní moment v nezapomenutelném prostředí
Školní výlety Školní výlety
Zábava a školní teorie v praxi
Toskánské produkty Toskánské produkty
Toskánský styl na vašem stole
Villetta San Pierino VILLETTA SAN PIERINO
Vila se zahradou pro 8 pax v srdci Toskánska – oblast Colle Val d´Elsa
Agroturismus Ponny AGROTURISMUS PONNY
Kamenná usedlost s komfortními apartmány a vlastní produkcí vína Chianti a olivového oleje
Vila a apartmány Castanea VILA A APARTMÁNY CASTANEA
Luxusní stylové apartmány a historická vila pro 16 pax – oblast San Gimignano
Casa Cala grande CASA CALA GRANDE
Izolovaná, soukromá vila ve středomořském stylu pro 4+2 pax – oblast Monte Argentario
Podere del Prigionato PODERE DEL PRIGIONATO
Designový Bed & Breakfast se strategickou pozicí – oblast Maremma
Soukromé apartmány Casa Stefania SOUKROMÉ APARTMÁNY CASA STEFANIA
Dva samostatné apartmány s kapacitou 4+1 a 2+1 pax, Monte Argentario
Letní resort Sardínie LETNÍ RESORT SARDÍNIE
Exotický komfortní resort 900 metrů od písečné pláže Budoni a 4 km od přístavu Porto Ottiolu
Casale Rondine CASALE RONDINE
Exkluzivní venkovská vila pro 17 pax vhodná na rodinnou dovolenou, společenské události
Toskánská Villa Barberino TOSKÁNSKÁ VILLA BARBERINO
Samostatná venkovská vila v oblasti Chianti pro 8 + 6 osob
Podere San Bartolomeo PODERE SAN BARTOLOMEO
Agroturistické vinařské stavení s 6 apartmány 45 km od Sieny
Villa Simone VILLA SIMONE
Vinařská vila se 7 pokoji a 2 apartmány, Tavarnelle - Chianti
Villa Elida VILLA ELIDA
Samostatná vila pro 8/12 osob se strategickou pozicí, 38 km od Montalcina, 38 km od Grosseta